درباره دکتر

دکتر فریبا بهنام فر
جراح و متخصص زنان و زایمان فلوشیپ انکولوژی زنان

دکتر فریبا بهنام فر در سال ۱۳۴۶ در شهر اصفهان متولد شد .تحصیلات دوران ابتدایی و راهنمایی را بدلیل شغل پدر در استان‌های سیستان و بلوچستان ،اصفهان،بوشهر گذراند و ادامه مقاطع راهنمایی و دبیرستان (دبیرستان دیر یاسین ) را در شهر اصفهان به اتمام رساند.
در سال ۱۳۶۴دیپلم تجربی را دریافت و سپس در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شد و اسفند ۱۳۷۰ و فروردین ۱۳۷۱ بدون وقفه همزمان با فارغ التحصیلی از پزشکی عمومی دوره تخصص زنان و زایمان را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آغاز نمود و در تابستان ۱۳۷۵ موفق به دریافت درجه برد تخصص رشته زنان و زایمان گردید .
طرح دوره تخصص را در دانشگاه علوم پزشکی کاشان از آبان ۱۳۷۵ آغاز کرد و در سال ۱۳۷۶ با توجه به علاقمندی و تلاش در زمینه آموزش دستیاران به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کاشان استخدام شد.
در سال ۱۳۷۹ فلوشیپ انکولوژی زنان را در بیمارستانRHW Royal hospital for women سیدنی استرالیا و ادامه آن را در سال ۱۳۸۴ و ۱۳۸۵ را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذراند.
سال ۱۳۸۷ به درجه دانشیاری و سپس در سال ۱۳۸۹ به عضویت هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان درآمد.
در سال ۱۳۹۶ استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شد.
ایشان سال ها سابقه مدیریت گروه زنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را نیز عهده دار بودند.
دکتر فریبا بهنام فر به همراه چند تن از سایر اساتید این دانشگاه بنیان گذار رشته انکولوژی زنان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شد.
ارائه ده ها مقاله و سخنرانی ها در کنگره های داخلی و خارجی و تالیف و ترجمه کتب علمی و چاپ بیش از ۵۰ مقاله علمی نمایش داده شده در سایت‌های معتبر و بین المللی از دیگر فعالیت‌های ایشان می باشد.

در تمامی کنگره های مطرح زنان بیش از ۱۵ سال به عنوان سخنران دعوت بوده اند.

در حال حاضر به عنوان عضو هئیت علمی و استاد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان الزهرا مشغول به خدمت می باشد.
همچنین دکتر فریبا بهنام فر در بیمارستان‌های سینا و میلاد اصفهان ارائه خدمت می نماید.